18. března 2020

Přidejte se k výzvě členů Katedry studií občanské společnosti FHS UK: Daruj roušku!

Divadlo Dvě na třetí, iniciativa členů Katedry studií občanské společnosti Fakulty humanitních studií UK, organizuje akci s názvem Daruj roušku! Vyzývá tím členy akademické obce i širokou veřejnost, aby ušili a darovali roušky osobám, jako jsou řidiči, strojvůdci, zdravotníci, prodavači a další, kteří je dosud z kapacitních důvodů nemají. Zároveň nabízí možnost využití sběrného místa u vrátnice rektorátu Univerzity Karlovy v Karolinu (Ovocný trh 560/5), odkud zajistí distribuci darovaných roušek těm, jejichž potřeby zatím nikdo nepokrývá.

Všechny potřebné informace i odkazy na návody, jak roušku ušít, najdete na FB stránce: https://www.facebook.com/171341899962312/posts/899694840460344/

Témata ve studiu

filantropie

dobrovolnictví