6. března 2019

Přednášky profesora Manochehra Dorraje

Pracoviště oboru Historická sociologie a Katedra studií občanské společnosti na Fakultě humanitních studií UK srdečně zve na přednášky profesora Manochehra Dorraje.

Přednáška „Global Power Transition: What Does the Future Hold“ se uskuteční v úterý 12. března 2019 v 17:00 v místnosti 2080 (Areál UK v Jinonicích) a přednese ji prof. Manochehr Dorraj z Texas Christian University (USA). Během přednášky, která proběhne v anglickém jazyce, budou diskutována témata jako vzestup Číny v globální politice, nárůst pravicového populismu v Evropě či například vliv Trumpovy zahraniční politiky.

Další přednáška na téma China's Belt and Road Initiative and its Expanding Ties with the Middle East se koná 13. března 2019 v budově na Veleslavíně, místnost C034 od 14h-15:20.