3. července 2018

Pozvánka na seminář o sociálním zemědělství

Chceme vás pozvat na čtyři chystané workshopy na téma Sociální zemědělství/podnikání - praktické workshopy a exkurze na firmy zabývající se aktivitami v oblasti sociálního zemědělství/podnikání. Akce budou realizovány v rámci aktivit Celostátní sítě pro venkov („Síť“), která byla zřízena Ministerstvem zemědělství jako komunikační platforma Programu rozvoje venkova – více na .

Finanční náklady na akci budou hrazeny z prostředků Sítě. Přihlásit se účastníci mohou pomocí registračního formuláře dostupného i na internetových stránkách www.socialni-zemedelstvi.cz. (záložka Aktuality - Praktické semináře a exkurze). Po přihlášení a vyplnění tohoto formuláře budou zájemci o jednotlivé workshopy individuálně osloveni. Veškeré důležité informace můžete naleznout na internetových stránkách Ministerstva zemědělství.