10. října 2018

Proběhla konference „Politické a sociální občanství v interdisciplinárním pohledu“

Dne 5. 10. 2018 se v prostorách areálu FTVS konala mezinárodní konference pod názvem Politické a sociální občanství v interdisciplinárním pohledu. Konference se konala v rámci programu Progres Q20 a vystoupili na ní jak badatelé z FHS UK, tak i zahraniční hosté. Za Katedru studií občanské společnosti se v roli prezentujících zúčastnily Tereza Pospíšilová a Magdalena Jantulová-Šťovíčková se společným příspěvkem na téma Příběhy občanského sektoru a Selma Muhič Dizdarevič s příspěvkem na téma Analýza lokálních integračních politik v oblasti problematiky cizinců na úrovni krajů České republiky. Oba příspěvky se setkaly se zájmem jak tuzemských tak i mezinárodních účastníků a účastnic konference. Odkaz na konferenci zde.