21. března 2018

Nabídka stáže - Centrum Dialog, o.p.s.

STÁŽ S MOŽNOSTÍ NÁSLEDNÉHO NÁSTUPU NA PLACENÉ MÍSTO

Centrum Dialog, o.p.s. působí na poli rozvojové spolupráce od roku 1998. Hlavní náplní centra jsou projekty na podporu vzdělávání dětí, rozvoje komunit a jejich samostatnosti a ochrany lidských práv. Mezi naše aktivity však patří i další kulturně-společenské projekty přispívající k rozvoji občanské společnosti. Centrum Dialog je postaveno především na dobrovolnické práci. Na jeho činnosti se podílí mnoho dobrovolníků v Guineji, Keni i v České republice.

V současnosti nabízíme možnost dlouhodobých stáží vhodných zejména pro studenty rozvojových studií, antropologie, afrických studií, sociální ekologie či žurnalistiky. V rámci této stáže s předpokládaným nástupem v průběhu dubna 2018 nabízíme jedinečnou možnost ucházet se v budoucnu o placenou pozici koordinátora projektu Adopcí, a to v prostřednictvím zkráceného výběrového řízení.

Více informací najdete v letáku.