3. května 2016

Docent Karel Müller oslaví 80. narozeniny. Gratulujeme!

22. května 2016 oslaví docent Karel Müller své 80. narozeniny. Srdečně gratulujeme!

Doc. Ing. Karel Müller, CSc., působí na společenskovědním modulu FHS UK, v letech 2002–2007 byl též proděkanem pro zahraniční styky. Odborně se věnuje tématům sociologie vědění, sociologie institucí a problému modernizačních procesů. Přednáší pro bakalářské, magisterské i doktorské studenty v rámci oborů Studium humanitní vzdělanostiStudia občanského sektoruŘízení a supervize v sociálních a zdravotnických organizacích,Genderová studiaEnvironmentální studia a Historická sociologie v kurzechÚvod do sociologieKvalitativní metody sociologického výzkumuSociologie institucíSociologie organizace pro občanský sektorSociologie vědění aj.

Rozhovor s docentem Karlem Müllerem o jeho odborných zájmech, pedagogickém působení na FHS, oblíbených volnočasových aktivitách a názorech na současnou situaci v sociologii i ve společnosti obecně naleznete zde.